Tubki

Nie wszystkie produkty nadają się do pakowania w saszetki. Specjalnie dla tych produktów proponujemy Państwu pakowanie produktów w tubki. Produkty w tubki pakuje się od prawie 100 lat. Tubki swoją popularność zawdzięczają łatwemu dozowaniu i niskiemu kosztowi tubki będą popularnym opakowaniem jeszcze wiele lat. Tubki pozwalają na dokładne dozowanie produktu, długoterminowe przechowywanie i dają mozliwość wielokrotnego użycia produktu.

Materiał z jakiego wykonane są tubki zależny jest od towaru jaki będzie pakowany. Z tego punktu widzenia pakowanie smaru i produktów chemicznych jest bardzo trudne. Ponieważ są to towary w skład których wchodzi bardzo wiele związków chemicznych, które mogą wchodzić w reakcję z tworzywem z którego wykonana jest tubka. W związku z tym do pakowania smarów i produktów chemicznych używamy tubek wykonanych z materiałów odpornych na związki chemiczne. Do pakowania w tuby nadają się związki o konsystencji śmietany aż po gęste pasty.

Pakujemy produkty w tubki o średnicach 19, 25, 30, 35, 40, 50 mm. Oferujemy zarówno tubki jednowarstwowe jak i wielowarstwowe o zwiększonej odporności chemicznej. Tubki mogą byc zadrukowne metodą suchego offsetu do 6-ciu kolorów oraz sitodruku lub nadrukiem etykietowym.

Posiadany przez nas potencjał produkcyjny pozwala nam zapakować małe ilości produktu wykorzystywane jako próbki. 

tmp799D-large tmpC6D-large tmpCB95-large tmpD7F3-large