Saszetki

Co to jest opakowanie saszetkowe?

Pakowanie w saszetki to opłacalna metoda zamykania  produktów w małe porcje.

Do pakowania małych produktów, proszków , płynów ,smarów , past, kremów stosujemy w przypadku małych zleceń ( np. saszetki na wystawy, konferencje) urządzenia półautomatyczne a w przypadku dużych zleceń   urządzenia w pełni zautomatyzowane wykorzystujące techniki poziomego zamykania.

Saszetki zapewniają proste, tanie, porcjowane, jednorazowe lub promocyjne opakowania lub umożliwiają dystrybucję niewielkiej ilości produktu. Minimum użytego materiału, optymalna ochrona i estetyczny wygląd.

Saszetki są hermetyczne, co zapewnia pakowanym produktom szczególnie chemicznym dużą trwałość i gwarancje długiego przechowania w dobrym stanie i zachowaniem właściwości fizyko-chemicznych.

Ponadto nasze usługi pakowania saszetek obejmują wbudowany nadruk oraz szereg , rozmiarów i kolorów oraz  saszetki zgrzewane z trzech stron, z czwartą złożoną stroną. Tworzymy więc niepowtarzalne, markowe saszetki, które są gotowe trafić na półki prosto po zapakowaniu.

Jeśli interesują Cię opakowania jednorazowe, próbki, saszetki lub opakowania z odmierzonymi dawkami, to dobrze trafiłeś.

Największe zalety pakowania towaru w nasze saszetki to :

Szeroki zakres produktów- substancje żelowe, substancje stałe np., kremy, smary różnej konsystencji, pasty, substancje proszkowe lub produkty stałe.

Możliwość uszczelnienia  z trzech lub czterech stron i zastosowanie nacięć umożliwiających łatwe otwieranie. Szeroki zakres wymiarów i zastosowanych materiałów.

Dobra prezentacja sklepowa dzięki zastosowaniu cyfrowego druku wysokiej jakości i zastosowaniu folii wysokiej jakości. Dzięki niestandardowemu opakowaniu saszetkowemu możesz sprzedać wartościowy produkt w śmiesznie niskiej cenie. Jest to zjawisko  znane w handlu jako „bezmyślna” cena.

Korzystając z niestandardowych opakowań saszetek, możesz dostarczać kompaktowe dawki produktu z łatwymi opakowaniami do odrywania próbek i do celów promocyjnych, wstępnie odmierzonymi dawkami . Tak zapakowany produkt np. smar  w małej dawce możesz dodawać do produktów technicznych do pierwszej konserwacji .

Nikt nie zastanawia się , gdzie i jak powstają wszystkie malutkie opakowania próbek smarów, wazeliny, kremów, produktów chemicznych. Dla odbiorcy nie ma znaczenia kto zapakował towar w saszetkę . To producent i jakość produktu są najważniejsze dla efektów sprzedażowych.

Firmom produkcyjnym branży chemicznej bardzo często nie opłaca się budowanie nowych linii, obsługujących pakowanie w nietypowe opakowania. Taniej wychodzi zwrócenie się do profesjonalnego podwykonawcy, specjalizującego się wyłącznie w działalności pakowania w drobne opakowania i niewielkie ilości. Do tego potrzebne są inne linie produkcyjne , zazwyczaj półautomaty a niekiedy wręcz ręczne narzędzia i maszyny.  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres pakowania w saszetki. Od niewielkiej ilości do setek tysięcy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami mailowo :

pakowanie@elub.pl;biuro@elub.pl